2026.06.26. |
Értesítjük a Szentgotthárdról szombaton Mária Bildre gyalogosan indulókat, hogy a zarándoklat reggel 7-kor elindul és az még az extrém meleg előtt Mária Bildre ér, ahol 11-kor a szentmisét megtartjuk.
Ezt követően a Szentgotthárdra visszajutás gépkocsikkal történik, tehát a forróságban vissza gyalogolni már nem kell.
Innivalót és sapkát vagy kalapot minden gyalogos hozzon magával!
Minden induló SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE vesz részt a rendezvényen.



